košík je prázdný

Ganoderma

Naše výrobky nejsou zapojeny do žádného marketingového
distribučního řetězce.

Dohlížíme pravidelně na pěstování a zpracování houby v Asii, přímo na farmách našich partnerů a vybíráme tu nejlepší suroviny s vysokým obsahem polysacharidů (min. 43%) Sklizeň 2021 je mimořádně kvalitní!!!

S našimi certifikovanými partnery v Asii a dodavateli kvalitní instantní kávy z Brazílie Vám přímo v České republice, za splnění těch nejpřísnějších potravinářských standardů, připravujeme výrobky s obsahem Ganodermy (Lesklokorka lesklá, nebo-li houby Reishi.) Nabízíme tu nejlepší cenu a garantovanou kvalitu, vyrobenou v České republice.

Neimportujeme hotové výrobky a dohlížíme na výrobu a mísení surovin.

 

Technologie a výroba

Suroviny procházejí několikanásobnou kontrolou a testováním na zdravotní nezávadnost jak v Asii mezinárodně akreditovanou laboratoří NACC (China National Analytical Center, Guangzhou).

V České republice jsou naše suroviny testovány při importu na všechny atributy zdravotní nezávadnosti Státní zemědělská a potravinářskou inspekcí (například plísně, na prokazatelný obsah polysacharidů v našich výrobcích min 42% a nepřítomnost těžkých kovů a dalších zdravotně závadných látek. O všech atestech jsou vytvářeny protokoly. Garantujeme obsah látek a zdravotní nezávadnost našich produktů.

Při výrobě jsou dodržovány všechny hygienické standardy HACCP a výroba je řízení normou ISO 22000.

Finální analýza a rozbory našich výrobků v jednotlivých šaržích pro náš zajišťuje moderní analytická laboratoř ALS Czech republic, které je členem mezinárodní skupiny ALS Limited.

Naše výrobky nejsou geneticky modifikovány a jsou certifikovány certifikátem NON GMO.

 

Jako ryze česká firma jsme splnili podmínky pro udělení certifikátu Český výrobek.

Informace a tvrzení o léčivých účincích hub
Botanický popis

 

KOUPIT

Jsme ryze česká společnost.

Nabízíme tu nejlepší cenu a garantovanou kvalitu vyrobenou
v České republice.

PRO ZÁKAZNÍKY

Rychlý kontakt

GANOCOFFEE s.r.o.
info(@)ganocoffee.cz

Obchodní manager
mobil:+420 777 450 074
email: objednavka(@)ganocoffee.cz